Tavan Kaplama Modelleri

Tavan Kaplama Modelleri
11 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.414 kez okundu.

Ev dekorasyonunda en az duvar boyası, duvar kağıtları ve diğer dekorasyon ürünleri kadar önemli olan tavan dekorasyonu, mutlaka ev dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır. Önemsiz bir detay gibi görünse de, tavanın ev dekorasyonu ile uyumlu olması gerekmektedir. Evlerde genellikle düz ve beyaz renkli tavanlar tercih edilmektedir. Ancak bu, evinize oturmak için gelen birinin dikkatini çekmez, oysa desenli ve dikkat çekici bir tavan, oldukça renkli ve göze hoş gelecektir.

tavan-kaplama-modelleri-
Evlerin yanı sıra; iş yerleri, mağazalar, restoranlar ve marketlerde de birbirinden güzel ve modern tavan kaplamaları tercih edebilirsiniz. Aklınıza gelen her yerde uygulayabileceğiniz tavan kaplamaları için her zevk ve dekorasyon çeşitlerine uygun seçenekler bulunuyor.

tavan-kaplama-modelleri-4

Uygun fiyatları ve bol seçenekleri ile tüketicilere birçok farklı ürün seçeneği sunan tavan kaplamaları, ahşaptan asma tavana, taş yününden metale ve polikarbona kadar birçok farklı seçenek içeriyor. Desenli ve dikkat çekici tavan kaplamaların yanı sıra, tavanda aynalı kaplama modellerinden de tercih edebilirsiniz.

tavan-kaplama-modelleri-2
Tavan kaplamalarının görsel açıdan sağladığı avantajların yanı sıra, daireler arası gürültülerin azalmasına da yardımcı olur. Özellikle üst katta çocuklu ailelerin oturduğu evlerde, ses yalıtımı sağlayan, desenli tavan kaplamaları ideal bir seçil olacaktır.

tavan-kaplama-modelleri-3

%50’ye varan ses izolasyonu sağlayan tavan kaplamaları, uygulama yapılan alanlarda ışıklandırma konusunda daha daha iyi bir aydınlatma olanağı sunar. Yaratıcı ve fonksiyonel ışıklandırmaları tavanınıza uygulamanızı sağlayan tavan kaplamaları arasında, ev dekorasyonunuza ve zevkinize en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git