Uzaktan İlişkiyi Canlı Tutmanın Yolları

Uzaktan İlişkiyi Canlı Tutmanın Yolları
19 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.176 kez okundu.

İlişkiler her zaman aynı şehirde ve yakın mesafelerde olmayabilir. Çiftler arasında bazı nedenlerden dolayı mesafeler girebilir. Mesafeler her ne kadar uzak olursa olsun ufak bazı noktalara dikkat ederek ilişkiyi canlı tutmak mümkündür. Eğer sevgilinizle uzaksanız ve ilişkinizi nasıl yürüteceğinizi bilmiyorsanız işte sizlere uzak mesafeli ilişkiyi canlı tutmak için öneriler;

Dürüst ve Açık Sözlü Olun

Uzak mesafeli ilişkinizin sağlıklı bir şekilde yürümesini istiyorsanız ilk olarak sevdiğinize karşı açık sözlü ve dürüst davranmaktır. Mümkün olduğunca partnerinize karşı yalan söylememeye ve dürüst davranarak onun güvenini kazanmaya çalışın.

Sürekli İletişim Kurun

İlişkiyi uzak mesafeden sürdürmek oldukça zordur. Bu konuda mesafeleri aradan kaldırmak için en önemli nokta sürekli iletişim kurmaktır. Gün içerisinde yoğun dahi olsanız birkaç mesaj ya da 10-15 dakikalık bir telefon konuşması için sevgilinize vakit ayırın. İletişim kurmak ilişkiyi canlı tutmanın en önemli adımıdır.

Birbirinizden Haberdar Olun

İlişkiyi canlı tutmak için gün içerisinde neler yapacağınızı ve partnerinizin de nelerle ilgileneceğini konuşun. Partnerinize gün içerisindeki planlarınızdan bahsedin ve onun önemli işlerini öğrenin. İş toplantıları, sınavlar, iş yemekleri ya da önemli randevularınızı paylaşın. Bu sayede sevgilinizin yoğun saatlerini bilerek anlayış gösterebilirsiniz.

Birlikte Ortak Aktiviteler Gerçekleştirin

Her ne kadar uzak olsanız da teknolojinin size sağladığı faydaları değerlendirebilirsiniz. Birlikte online oyunlar oynayabilir, aynı anda film izleyebilir ya da internette görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu sayede uzak mesafeleri engel olmaktan çıkarabilir ilişkinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Romantizmi İhmal Etmeyin

Uzak mesafeli ilişkilerde romantizmi canlı tutmak son derece önemlidir. İlişkiyi canlı tutmak için sevgilinize sürpriz mektuplar gönderebilir, doğum günü, yıl dönümü ya da özel günlerde hediyeler gönderebilir. Hiç ummadığı anlarda onun olduğu şehre giderek ani sürprizler gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git