Yapımı Kolay Saç Modelleri

Yapımı Kolay Saç Modelleri
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.501 kez okundu.

Günlük hayatta kullanabileceğiniz, yapımı pratik ve kolay saç modelleri ile saçlarınızı yapmak için zaman harcamanız gerekmeyecek. Sadece 5 dakikada yapabileceğiniz saç modelleri ile fazla uğraşmanıza gerek kalmadan güzel ve modern saçlara kavuşacaksınız. At kuyruğu, örgü ya da daha farklı saç modelleri ile  saç trendlerine uyum sağlarken, hem pratik hem de yapımı kolay saçlara kavuşacaksınız.

Yarım Topuz Modelleri

yarim-topuz-sac-modelleri

 

Daha kabarık görünen bir saç modeli arıyorsanız, yarım topuz modelleri tam size göre. Yapımı kolay saç modelleri arasında yerini alan bu modeller, son dönemin en trend saçlarından. Evde sadece 5 dakika harcayarak yapabileceğiniz bu modeller, özellikle düzleştirilmiş saçlarda oldukça havalı görünüyor. Yarım topuz, son dönemde ünlü güzellerin de favori modellerinden.

Saç Bandı ile Topuz 

sac-bandi-ile-topuz

Evde gelişigüzel bir şekilde topuz yaptığınız saçlarınıza havalı bir görünüm kazandırmak için saç bantlarını tercih edebilirsiniz. Renk renk, desen desen birçok farklı seçeneği bulunan saç bantları arasında hem yaz hem de kış sezonuna uygun seçenekler bulabilirsiniz. Günlük kombinleriniz ya da parti saçlarınız için farklı bant modellerini kullanabilirsiniz.

Tek Yanda Örgü

yandan-orgu-modelleri

Tek tarafta örgü yapılmış saçlar, görünümünüze havalı ve trend bir görünüm katacak. Yapımı oldukça pratik olan bu modelleri hem günlük hayatta, hem ofiste hem de parti ve davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tarz yapımı kolay saç modelleri, ünlü güzellerin kırmızı halıda da tercih ettikleri saç modelleri arasında yerini alıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git