Yeni Kıyafetlerinizi Giymeden Önce Yıkayın

Yeni Kıyafetlerinizi Giymeden Önce Yıkayın
25 Mart 2016 tarihinde eklendi, 540 kez okundu.

Bayanların en büyük arzusu alışveriş yapmaktır. Alışveriş konusunda da en çok alınan ürünler arasında kıyafetler yer almaktadır. Hemen hemen her bayan haftada en az bir kez alışveriş yaparak kendisine uygun ve aynı zamanda da modaya uyum sağlayan kıyafetler alırlar. Alınan kıyafetler her ne kadar üzerinize yakışsa da burada dikkat etmeniz gereken nokta sağlığınız olmaktadır.

Alışveriş yaptıktan sonra alınan kıyafetlerinizi öncelikle yıkamanız gerekiyor. Sağlığınız açısından bu her ne kadar önemli bir  nokta olsa da birçok bayan bu ayrıntıyı bilmiyor ya da umursamıyor. Aslında sağlık açısından uymanız gereken kurallardan bir tanesi diyebiliriz. Mutlaka alışveriş yapıp evinize getirdiğiniz kıyafetleri, en az bir kez yıkamanız gerekiyor.

Yeni kıyafetleri yıkamadan kullanmaya başlarsanız birçok hastalığa davetiye çıkarırsınız. O kıyafeti siz almadan önce binlerce kişi denedi ve herkesin tenine değdi. Mikrop ve bakteriler almış olduğunuz kıyafete işledi. Siz de hiç yıkamadan bu kıyafetleri kullanırsanız sizin bünyenize bakteriler nüfuz edecek ve hastalıklar da baş gösterecek. Bu yüzden kesinlikle dikkat edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git