Yeni Moda: Battaniye Kabanlar

Sonbahar döneminden kışa doğru ilerlediğimiz şu günlerde şirin bir trend sokaklarda dolaşıyor. Battaniye kabanlar ile hem soğuk havalardan korunup hem de şık ve tatlı duruşlar oluşturabilmeniz çok kolay. Çıkış noktası olarak kamplarda üzerine alınan battaniyeler ilk akla gelebilir, ancak kullanımının yanı sıra bu tür üretilen modellerdeki sıcaklık ve rahatlık ise kullananlar tarafından övgü ile anlatılmaktadır.

Birçok farklı modelin kendini gösterdiği battaniye modasında ise renk spektrumunun çok geniş olduğunu görüyoruz. Sağladığı rahatlık ve oluşturduğu şık görüntü yeni sezon alışverişi listelerinize bu battaniyeleri almak için yeterli sebepler arasında gösterilebilir. Şıklık ve sıcaklığın bir arada bulunacağı ortamlar için zevk sahibi bayanların tercihleri arasında yerini alacağı ise kesin bir gözle doğrulanıyor.

Birçok farklı modeli ile kışın mat renklerini aydınlatmak isteyen hanımlar, battaniye kaban modelleri ile şıklığınıza şirin bir duruş kazandırabilirsiniz. Gelin sokak modası modellerini hep beraber inceleyerek, model ve tasarımlara daha yakından bakalım. Tasarımcılar tarafından kesim hatları olarak ayrı modellerde düz kesim ve hat kesimler gibi farklı detaylar mevcut. Ancak her iki tasarımda da fazla bir ayrılık yok. Renklerin kombinleri battaniye kabanlar arasında son derece uyumlu gibi duruyor. Günlük elbiseler ile kullanılabilecek her türlü kombin karşısında fazla sırıtmadan harika oluşumlar yapabilirsiniz. Battaniye kabanların dizaynında ayrılık gösteren kollu ve kolsuz modelleri ise yine kendi aralarında ayrı bir tarz şekli. Ancak her şekilde de üzerindeki motifler ile birlikte güzel bir renk uyumu sağlayabilirseniz, sizin için yeterli olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git