Yırtık Pantolonla Yapılan Kombinler

Yırtık Pantolonla Yapılan Kombinler
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.089 kez okundu.

Son dönemlerde kot pantolonlar biraz daha farklılık göstermeye başladı. Yapılan moda farklılığı çerçevesinde ortaya daha çok yırtık pantolonlar çıktı. Bayanlar, özellikle de genç kızlar yırtık pantolonlar giymeyi tercih ederek daha cool bir tarz yakalamayı başarıyorlar. Tabi bu noktada en önemli olan yırtık pantolonlar ile yapılabilecek kombinlerin neler olduğudur. Yazımızda sizlere kombin önerileri vermekteyiz.

Öncelikle bayanların en büyük dostu ayakkabılardan başlamak istiyoruz. Yırtık bir kot pantolonun altına eğer spor ya da düz ayakkabı tercihi yaparsanız o halde trend olmazsınız. Bu nedenle yırtık kot pantolon modellerinin altına sivri topuklar ve stiletto seçeneklerini tercih etmeniz gerekiyor. Bu ayakkabılardan asla vazgeçmemeniz gerektiğinin de altını çiziyoruz.

Yırtık pantolonların üzerine giymeniz gereken bluzlardan söz etmek gerekirse; gömlek ya da bluz tercihi yapabilirsiniz. Ancak; bu noktada dikkat etmeniz gereken bol üst kombinleri yapmamanızdır. Dar ve slim kesin yani; üzerinize yapışan bluz ya da gömlekler yırtık pantolonlar ile muhteşem bir kombin oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bu şekilde 2016’nın trendine uyum sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git