Zayıf Gösteren Moda Hileleri

Zayıf Gösteren Moda Hileleri
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 653 kez okundu.

Bayanların en fazla önem verdikleri konulardan bir tanesi zayıf görünmektir. Zayıflamaya çalışan bayanlar mutlaka her Pazartesi diyete başlarlar ve diyetin 1. Haftası dolmadan bile pes ederler. Bu tür zorluklara katlanmadan da zayıf bir görünüm yakalayacağınızı biliyor muydunuz? Modayı kendi bedeninize göre düzenleyerek hem trend olabilir, hem de zayıf bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Zayıf Gösteren Moda Hileleri Nelerdir?

  • Çizgileri Dikene Kullanmaya Gayret Edin

Kıyafetlerde çizgi modası 2016 bahar kıyafetleri kapsamında da kullanılmaya devam ediyor. Sizin yapmanız gereken ise; çizgi modasına uyarak zayıf kalmayı da ön plana almak. Zayıf görünmek için kıyafetlerinizde dikey çizgiler kullanmanız gerekiyor. Böylece daha ince bir duruş sergileyeceksiniz.

  • Kıyafetlerinizde Desen Şıklığı Yaratın

Bayanların en fazla hataya düştükleri nokta; desen modasına uyarken hep aynı desenleri kullanmalarıdır. Aslında doğru olan bluzdeki desen ile etek ya da pantolondaki desenin farklı tercih edilmesidir. Böylece daha zayıf durursunuz.

  • Orta Fermuar Sizin Arkadaşınız Olmalı

Abiye ve spor elbiseler de sıklıkla kullanılan orta fermuarlar daha zayıf durmanıza yardımcı olacak. Fermuardan vazgeçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git