Zayıflamanın Püf Noktaları

Zayıflamanın Püf Noktaları
4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Zayıf kalmak, her sağlıklı bünye için gereklidir. Özellikle zayıflık konusunda bayanların bu konuya çok dikkat ettiğini görebiliyoruz.

Zayıflamak denilince akla ilk olarak sebze menüsü geliyor. Zayıf kalmanın püf noktalarından bir tanesi de sebze menüleri oluyor. Sebze menüleri ile zayıf kalmak hem kolay hem de sağlıklı. Çeşitli yeşillikler ile donatılmış salatanızın sağlığınıza ve kilonuza faydalı olabilmesi için çok az miktarda yağ kullanmanızı öneriyoruz. Soslar ve özellikle yağlardan (zeytinyağı hariç) uzak durmanızda fayda var. Salata menüsünü oldukça fazla tüketmelisiniz.

Tavuk Eti Yiyerek Zayıflamak Mümkün mü?

Aslında her besinlerden almanızda fayda var. Bünyeniz hepsini ister ve bunların tüketimini yapmanız gerekir. Tavuk etinde fazla yağ olmaz kırmızı ete nazaran. Bu yüzden de tavuk etini az da olsa tüketmenizde fayda olacağını düşünüyoruz.

Kırmızı Et Yarardan Çok Zarar Verir

Kırmızı et tüketimi konusunda ülkemiz dünya ülkelerine göre önde. Eti çok sevdiğimizden aslında kendimize zarar verdiğimizi unutuyoruz. Ayda 1 kırmızı et tüketiminde sıkıntı yok ama düzenli yediğimizde problemler yaşayabiliriz. O yüzden kırmızı etten olduğunca uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Yağlar Korkulu Rüyanız Olsun!

Aşırı yağlı yiyecekler bünyenize zarar vereceği gibi, kilolarınız da artışa sebep olacaktır. Ancak zeytinyağını kullanırsanız sağlığınıza ve bünyenize iyi geleceğini söylemeliyiz.

Sağlıklı Şekilde Kilo Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım? 

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isterseniz eğer bol bol sebze ve meyve tüketmelisiniz. Asla hap kullanmayın. Zayıflama haplarının bir faydasını göremezsiniz daha çok zararını görürsünüz. Aynı zamanda spor yapmayı ihmal etmeyin. Yediğiniz besinleri mutlaka gözden geçirin. Sitemizden de diğer zayıflama yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git